Finance

Prověřte historii vozu zdarma na pobočkách Generali Česká pojišťovna

>Redakce Redakce
12 listopadu, 2020

Dnešním dnem spouští Generali Česká pojišťovna novinku pro zájemce z řad motoristů, respektive zájemců o koupi ojetého vozidla.

Už základní rozsah prověření historie vozidla přináší opravdu zajímavé informace. Celý proces je přitom velmi jednoduchý. Je to náš příspěvek k tomu, abychom motoristům při koupi vozidla pomohli se správně rozhodnout,“ vysvětluje Tomáš Kabele, senior manažer pojištění motorových vozidel v Generali České pojišťovně.

Prověřování historie vozidla běží online, a to za profesionální podpory společnosti Cebia. Zájemci stačí mít k dispozici VIN vozidla. Systém Autotracer následně téměř obratem vygeneruje sadu informací – viz červený rámeček. Vyhledává přitom v českých i evropských databázích. Záznamy tak pochází z 20 zemí a více než 2000 partnerů napříč celou Evropou.

Zájemce tak může jednoduše získat prověření téměř jakéhokoli vozidla. Podmínkou je pouze zadání 17místného výrobního čísla vozidla – VIN. Prověřit lze tedy osobní, užitková a nákladní vozidla, motocykly a další.

Prověření historie vozidla je dostupné na všech obchodních místech a pobočkách Generali České pojišťovny. Využití služby není vázané na to, zda jde o klienta Generali. Podmínkou není ani sjednání pojištění.

Základní prověření pak doplňují další zvýhodněné služby, které zájemci díky spolupráci mezi Generali Českou pojišťovnou a Cebií mohou získat za výrazně zvýhodněných podmínek. Patří mezi ně možnost kompletního prověření vozidla za akční cenu 350 Kč a dále sleva 50 % na pískování skel.

Na základě VIN vozu jsou k dispozici tyto záznamy:  

 • potvrzení o případném poškození vozidla
 • info o výměně čelního skla
 • info o malé škodě
  do 20 000 Kč
 • info o střední škodě
  do 100 000 Kč
 • informace o velké škodě
  (nad 100 000 Kč)
 • info o totální škodě
 • ověření, že vozidlo není odcizeno
 • původ vozidla

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit