Fleet derby

FLEET DERBY – FLOTILA ROKU – odborná porota testovala a hlasovala

>Redakce Redakce
08 října, 2019

Po celý den bylo k dispozici  téměř 50 vozů různých značek, které byly nominovány do ankety o nejlepší flotilové automobily. Dopoledne bylo vyhrazené pouze odborné porotě, která jednotlivé automobily mezi sebou porovnávala. Ve svých podkladech měli porotci společně s hlasovacími lístky také kalkulace od společnosti TecAlliance, která k nominovaným automobilům vypracovala náklady na provoz a opotřebitelné díly po třech letech provozu a nájezdu 90 000 nebo 150 000 km.

Porotci pak na základě různých informací i vlastní zkušenosti vybrali tři automobily, mezi které rozdělili deset bodů. Svou volbu navíc písemně odůvodnili. Hlasovací lístky budou zveřejněny na portálu ankety fleetderby.cz. Po jejich sečtení bude rozhodnuto o vítězi, který získá titul “Flotilový automobil roku 2020”. Porotci kromě flotilového auta vybírali také nejlepší elektroauto, tedy automobil používající ke svému pohonu elektrickou energii. Jde tedy především o hybridy a elektromobily. Letos bylo v této kategorii nominováno celkem deset zcela nových modelů.

Testování všech automobilových novinek probíhalo v běžném provozu na vyznačené trase kolem Zbraslavi jak po dálnici, tak po okresních silnicích. Elektromobilům byl vyhrazen kratší okruh.

Po jedenácté hodině se do testovacího dne zapojili také flotiloví manažeři a čtenáři odborných magazínů Business Car a Flotila, kteří své favority volí v rámci veřejného internetového hlasování na webové adrese www.fleetderby.cz. Hlasování je velmi intuitivní a snadné. Flotilový manažer vybírá vždy jednoho favorita v každé kategorii. Kvůli objektivitě systém nelze hlasování ze stejné adresy zopakovat.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit