Český trh, Finance

Fleety nakupují modely Volkswagen s výrazným zvýhodněním

>Mario Rychtera Mario Rychtera
28 dubna, 2021

Volkswagen se ve fleetovém segmentu těší značné oblibě. Stojí za ní nejen široké modelové portfolio, ale také nepřeberné množství služeb, které jsou připravovány na míru firmám různých velikostí i podnikatelům. Klienti oceňují nejen individuální přístup, ale také vysoké zůstatkové hodnoty zapůjčených vozidel, kam se nyní zařadily také elektromobily. 

 „V rámci programu Volkswagen Fleet mohou čerpat výhody i drobní živnostníci a podnikatelé, kteří si pořizují pro své podnikání jen jeden vůz. Další výhody pak čekají na větší odběratele. Naši autorizovaní prodejci a fleetoví specialisté přitom ušijí každému zákazníkovi speciální nabídku přesně na míru. To platí i pro naše žhavé novinky na fleetovém trhu – Arteon Shooting Brake, Golf Variant a ID.4.“ říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Volkswagen Fleet tradičně staví na individuálním přístupu ke každému klientovi. Zvýhodněnou nabídku modelů Volkswagen tak mohou využívat i živnostníci a drobní podnikatelé, kteří nakupují jen jeden vůz. Kromě podnikatelského bonusu jsou pro ně připravena i další zvýhodnění, například při výkupu stávajícího vozu na protiúčet, a atraktivní financování.

Volkswagen samozřejmě myslí i na malé podnikatele,“ říká Patrik Fejtek, a dodává: „Proto jim nabízíme možnost kombinovat jak výhody podnikatelského bonusu, tak i výkupu ojetého vozu na protiúčet, a to již při pořízení jen jednoho nového vozu.

Od pořízení dvou a více vozů navíc přicházejí do hry množstevní slevy a další bonusy získají klienti za věrnost značce. Novinkou v nabídce jsou víceleté smlouvy s řadou dalších výhod.

 

Významným argumentem ve prospěch fleetové nabídky značky Volkswagen je také výhodné financování včetně operativního leasingu. Zde všechny modely Volkswagen od Golfu přes Golf Variant, Tiguan, Passat a Passat Variant až po Arteon a Arteon Shooting Brake těží z mimořádné stability svých zůstatkových hodnot. Mezi další finanční produkty patří značkové úvěry od společnosti Volkswagen Financial Services. Všechny modely lze pořídit s úrokovou sazbou od 1 % ročně („Úroky u ledu¨ https://www.volkswagen.cz/akce-financovani/vyhodny-uver) a povinným ručením za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování. Při prodeji stávajícího vozu na protiúčet obdrží zákazník na nový vůz zvýhodnění až 40 000 Kč včetně prodloužené záruky minimálně na 4 roky/80 000 km. A na podnikatele čekají další zvýhodnění.

Již loni na podzim uvedený, elektricky poháněný model ID.3 na sebe strhl velkou pozornost firemních zákazníků a hned od počátku dosahuje úspěšných prodejních výsledků. Ve šlépějích svého menšího sourozence úspěšně kráčí také ještě praktičtější a všestrannější SUV ID.4, které je již nabízeno ve standardních verzích s cenami pod hranicí jednoho milionu korun. ID.4 přesvědčí mimořádně prostorným interiérem a pozoruhodnou jízdní dynamikou ve spojení s vynikající úrovní komfortu. V závislosti na akumulátorové sadě ujede ID.4 na jedno nabití až 348 km, resp. 522 km (dle WLTP). Na cestách stačí půl hodina u rychlonabíjecího stojanu k prodloužení dojezdu o dalších 320 km.Významné místo v portfoliu značky Volkswagen mají také plug-in hybridní modely PHEV (eHybrid), u nichž Volkswagen kombinuje výhody spalovacích motorů a elektrického pohonu. Řidiči těchto vozů mají na výběr mezi tichou elektrickou jízdou s nulovými emisemi v městských ulicích a hybridním pohonem pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Kromě toho je kombinace dvou výkonných zdrojů hnací síly zdrojem mimořádného potěšení z dynamické jízdy. Bonusem navíc jsou mimořádně výhodné provozní náklady díky velmi nízké spotřebě paliva. Možnost registrace verzí PHEV jako vozidel s elektrickým pohonem zajistí uživatelům parkování zdarma ve velkých městech, jako je Praha. Volkswagen nabízí verze PHEV, které jsou osvobozeny od povinnosti platit dálniční známku a silniční daň, v modelových řadách Golf, Tiguan, Passat, který zůstává flotilovým bestsellerem mimo jiné i díky velmi výhodnému operativnímu leasingu, Arteon a Touareg.

Aktuálně mohou podnikatelé při využití zmiňovaných nabídek pořídit například novou generaci vozů Golf Variant s podnikatelským bonusem až 45 000 Kč, Passat Variant se zvýhodněním až 120 000 Kč, Arteon Shooting Brake až o 100 000 Kč výhodněji nebo Touareg s bonusem až 160 000 Kč. U modelů Touran a nový Tiguan je základní podnikatelský bonus až 50 000 Kč.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit