„Pro naše klienty jsme připravili speciální nabídku na naše skladové vozy, kde zvýhodňujeme ve všech segmentech a dostáváme se na velice atraktivní ceny. Ve spolupráci s naším finančním partnerem RCI nabízíme financování s odloženou první splátkou, které pomůže v počátcích financování vozu “, prezentuje květnové akční nabídky generální ředitel značek Renault a Dacia, Zdeněk Grunt.

V měsíci květnu přichází značka Renault s nabídkou zaměřenou na skladové vozy všech modelových řad s mnoha výhodami pro zákazníka:
– finanční zvýhodnění skladových modelů nad rámec normálních akčních nabídek (www.bezcekani.renault.cz)
– výhodné financování s 0% navýšením,
– možnost odkladu splátek,
– výkupní bonusy,
– a mnoho dalších speciálních akcí.

Nabídka osobních vozů Renault
Na stránkách www.bezcekani.renault.cz nebo u svého nejbližšího prodejce najde v květnu zákazník širokou nabídku z mnoha segmentů trhu.

CLIO Generation: výkupní bonus 15 000 Kč, zvýhodnění 10 000 Kč, a další zvýhodnění na vybrané skladové vozy.
Tento model může zákazník pořídit v měsíci květnu již od 250 000 Kč.

CLIO Grandtour: výkupní bonus 15 000 Kč, zvýhodnění 10 000 Kč a další zvýhodnění na vybrané skladové vozy. Tento model může zákazník pořídit v měsíci květnu již od 263 900 Kč.

Nové CLIO: výkupní bonus 10 000 Kč, zvýhodnění 10 000 Kč a další zvýhodnění na vybrané skladové vozy. Tento model může zákazník pořídit v měsíci květnu již od 265 000 Kč.

Nový CAPTUR: výkupní bonus 15 000 Kč. Tento model může zákazník pořídit v měsíci květnu již od 380 000 Kč. K dispozici jsou vozy se  vznětovým agregátem 1,5 dCi s manuální nebo automatickou převodovkou EDC. Univerzální a legendární jedna pětka je dnes při využití výkupního bonusu levnější o 10 000 Kč než populární TCe 130, to znamená že v měsíci květnu jí pořídíte od 430 000 Kč.

Nové ZOE: Zvýhodnění 140 000 Kč na všechny verze, cena tohoto modelu začíná na 695 000 Kč. Nový Renault ZOE je plně elektrický automobil se skutečným dojezdem až 395 km (v souladu s metodikou WLTP), který nabízí nejmodernější řešení v oblastech bezpečnosti, komfortu, ekologie a nejnovějších technologií.

MEGANE a MEGANE GRANDOTUR: výkupní bonus 35 000 Kč a další zvýhodnění na vybrané skladové vozy. Tento model může zákazník pořídit v měsíci květnu s finančním zvýhodněním až 77 000 Kč pro dieselové motorizace. Skladové vozy začínají na cenách od 324 900 Kč u modelu Megane.

Model KADJAR: výkupní bonus 20 000 Kč.
Tento model může zákazník pořídit v měsíci květnu s finančním zvýhodněním až 82 000 Kč pro některé dieselové motorizace.

Užitkové vozy Renault

Značka pomáhá podnikatelům udržet se v pohybu a její vlajková loď, Nový Renault MASTER, vychází zákazníkům vstříc rozmanitostí verzí, příplatkové výbavy a příslušenství, díky které si každý může přizpůsobit svůj nový vůz přesně svým potřebám.

Tato filozofie je přenesena i do obchodní nabídky, aby zákazníkům, zejména firmám, posoužila k jednoduššímu restartu jejich podnikání.

– Finanční zvýhodnění 200 000 Kč na oblíbenou verzi Nový Renault MASTER Furgon L3H2P3 dCi 135k.
– Pod heslem „jezděte hned, plaťte později“ umožnění odkladu splátek o 3 měsíce s akontací od 0 %
– Velký výběr skladových vozů s dalším zvýhodněním, které zákazníci naleznou na webových stránkách www.bezcekani.renault.cz nebo kontaktováním jednoho z více jak 60 Renault partnerů v ČR včetně 16 PRO+ center specializovaných na užitková vozidla.

Nový Renault MASTER Furgon pro podnikatele:

Financování s odkladem splátek pro model Renault MASTER L1H1P1 dCi 135k. Cena vozu 548 977 Kč s DPH (453 700 Kč bez DPH). Délka úvěru 48 měsíců:

– Zákazník uhradí z vlastních zdrojů 10 % z pořizovací ceny
– a bude čerpat úvěr 494 079 Kč
– poplatek za uzavření smlouvy 0,- Kč
– 1. – 3. měsíční splátka 0,- Kč
– 1. -3. měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 1 706 Kč
– 4. – 48. měsíční splátka 12 146 Kč
– 4. – 48. měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 13 852 Kč.

Celkové platby za vozidlo včetně havarijního pojištění a povinného ručení jsou 683 356 Kč (konkrétní příklad financování společností RCI Financial Services, a.r.o.).

Renault PRO+ centra

Společnost Renault soustředí své více než staleté zkušenosti s lehkými užitkovými vozidly do značky Renault PRO+, věnované všem uživatelům užitkových vozidel. V rámci prodejní sítě Renault v České republice se nacházejí specializovaná prodejní místa Renault PRO+, která splňují specifické požadavky firemních zákazníků. Díky řadě certifikovaných dodavatelů přestaveb dokáže Renault Pro + zajistit, aby vozidla poskytovala zákazníkům přesně to, co hledají.

Název společnosti Město
AUTOAVANT DRUŽSTVO Praha
AUTO KOUTEK s.r.o. Liberec
RENAULT RETAIL GROUP CZ, s.r.o. Praha
PYRAMIDA Průhonice PLUS s.r.o. Praha – Průhonice
Tukas ČSAO a.s. Praha
AUTA BOREK a.s. Borek
AUTO HORNÁT s.r.o. Plzeň
Louda Auto a.s. Ústí nad Labem
AUTO CB, spol. s r.o. Plzeň
OPPORTUNITY, spol. s r.o. Brno
AUTO POKORNÝ, s.r.o. Brno a Modřice
FRANCE CAR, s.r.o. Hradec Králové
Auto Kubíček, s.r.o. Olomouc
CMN s.r.o.  Ostrava Mariánské Hory
Autoset Centrum ČR plus s.r.o. Slezská Ostrava
AUTOSALON KROMEXIM spol. s r.o. Kroměříž

Renault Seznamka

Značka Renault dále nabízí klientský program testovacích jízd s modely Clio a Captur, který nese název „Renault Seznamka 365“. Pod tímto heslem mohou zákazníci vyzkoušet na 2 dny a 200 km tyto nové modely značky.

Jezděte hned, plaťte později!

Díky značkovému financování Renault Finance mají klienti možnost začít vůz používat ihned, ale splácet až později. U nově uzavíraných smluv je nyní možnost odložení prvních 3měsíčních splátek, a to firemním klientům, podnikatelům i soukromým osobám. Zákazníci navíc mohou využít 0 % úrokovou sazbu, a to bez poplatku za zpracování smlouvy. Možnost odkladu splátek nejvíce ocení podnikatelé a firmy, jejichž podnikání se nyní opět začíná rozbíhat a potřebují ihned kvalitní a  spolehlivý vůz, ale příjmy se zvyšují jen postupně. I proto se těmto klientům nabízí možnost odkladu splátek již při akontaci 10 % a pokud jsou věrnými zákazníky značky, tak dokonce zcela bez akontace. Pro fyzické osoby je připraveno pojištění schopnosti splácet, a to včetně pojištění ztráty zaměstnání.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit