Školení

VIII. ročník Business-Academy – Galerie

>Mario Rychtera Mario Rychtera
25 května, 2018

Středa 23. května opět patřila vzdělávání v rámci VIII. ročníku Business-Academy pořádaném redakcí  Business-Car. Flotiloví manažeři a zástupci vyššího managamentu se mohli opět těšit na den plný zajímavých prezentací a automobilových novinek v Motorlandu Bělá.

Dopoledne patřilo povinným přednáškám rozebírajícím aktuální témata v oblasti správy vozových parků.  Program otevřeli Petr Holeček z divize Volkswagen osobní vozy a Martin Čmarada z Volkswagen Financial Services. Hovořili o správném výběru operativního leasingu a častých chybách, kterých se vedoucí  dopouštějí při financování firemních flotil. Michal Strnad z TecAlliance a Vlastimil Frič, project manager společnosti Cebia, se zaměřili na správné zacházení s TCO, tedy celkovými náklady na provoz vozového parku. Třetí částí provázel Petr Polišenský, vedoucí střediska školení řidičů společnosti DEKRA. Věnoval se zejména novým technologiím v automobilech, mající významný podíl na rostoucí bezpečnosti nových vozů.  Každý z účastníků dostal také certifikát z absolvované přednášky. Pavel Novotný z Toyota Central Europe představil aktuální modelovou řadu, která se těší oblibě zejména u firemních klientů.

Letošní ročník se těšil rekordní účasti. Do Motorlandu Bělá přijelo přes 80 flotilových manažerů, kterým bylo k dispozici 61 automobilů 20ti různých značek. Kromě jízd v běžném provozu na vyznačené trase si mohli vyzkoušet dovednosti na off-roadovém polygonu s terénními vozy značek Jeep, Toyota, Dacia a Subaru. Nabídku obohatily také hybridy a elektromobil, pro které byl vyhrazen zkrácený okruh.

Závěrem bychom chtěli poděkovat generálnímu partnerovi Porsche Česká republika s.r.o., hlavním partnerům Toyota Central Europe-Czech s.r.o. a Volkswagen Financial Services za spolupráci. Samozřejmě děkujeme i všem partnerům a vystavovatelům, bez kterých by tento ročník, v tak hojném obsazení automobilových značek, nešel uskutečnit.

GENERÁLNÍ PARTNER

Porsche Česká republika s.r.o.

HLAVNÍ PARTNER

Toyota Central Europe - Czech s.r.o.       Volkswagen Financial Services

PARTNER

CZECH MOTORLAND Cebia s r.o.  DEKRA CZ a.s. KIA MOTORS CZECH s.r.o.
ŠKODA AUTO a.s.      TecAlliance GmbH

VYSTAVOVATEL

Citroën Česká republika s.r.o.

FIAT Česká republika s r.o. GrECo JLT Czech Republic s.r.o. Hyundai Motor Czech s.r.o.

IVECO Czech Republic a.s.

Iveco - KOMERSIA AUTO s.r.o Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. Adam Opel AG Česká Republika
PEUGEOT Česká Republika s.r.o. Renault Česká republika a.s. Subaru Česká republika s.r.o. Suzuki Corporation Ltd.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit