Český trh

BMW a MINI má v Brně nové zastoupení

>admin admin
05 března, 2020

Společnost CarTec Brno 3. února 2020 zahájila v Brně provoz svého již dříve avizovaného autorizovaného servisu vozů BMW a MINI. CarTec Brno tak navazuje na expanzi celé skupiny CarTec Group, která jen v průběhu posledních dvou let stihla otevřít druhou pobočku v Ostravě věnovanou BMW Premium Selection a BMW Motorrad a na konci loňského roku pokračovala otevřením zcela nového showroomu v Praze. 

Nový autorizovaný servis CarTec Brno, motivací jehož otevření je snaha o zkvalitnění a rozšíření služeb zákazníkům z moravské metropole, je situován v těsné blízkosti centra města, konkrétně v CTP Parku Ponávka na adrese Škrobárenská 507/12 (budova B6), Brno-Jih. Služby zákazníkům jsou poskytovány každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Servis vozidel má na starosti tým servisních poradců, kteří po aktivním příjmu předávají vůz na dílnu, kde pod dohledem mistra pracují profesionální mechanici a diagnostici s dlouholetou zkušeností. Každý vůz opouští dílnu po pečlivém ručním mytí a čištění interiéru. K dispozici jsou i další služby, jako například prodej náhradních dílů a příslušenství pro zákazníky a servisní partnery. Svojí prostorností i útulností zaujme Isetta Bar, který zpříjemní čekání zákazníků na opravu jejich vozu. K dispozici je kromě občerstvení také zázemí, v němž si mohou zákazníci domluvit například pracovní schůzku. 

Skupina CarTec Group si zakládá na individuálním přístupu ke svým klientům a na snaze poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Zároveň je se svými čtyřmi prodejními místy v Liberci, Olomouci, Ostravě a Praze s tržním podílem přesahujícím 30 % největším dealerem značky BMW v České republice. Současně je CarTec jediným dealerem v České republice, který zastupuje všechny značky BMW Group. 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit