Český trh, Ekologie

Nový Renault Kangoo vstupuje na český trh v klasické i elektrické verzi

>Redakce Redakce
20 července, 2022

Renault navazuje na loňský start modelu Kangoo Van, který se díky svým jedinečným inovacím stal držitelem titulu „International Van of the Year 2022“.  Na český trh uvádí dva další zástupce rodiny Kangoo – osobní model Renault Kangoo a užitkový vůz Renault Kangoo Van E-Tech elektrický. Nově uvedené modely doplňují kompletně obnovenou řadu užitkových a velkoprostorových vozidel Renault.

V Evropě je Kangoo zájem, automobilka jich loni dodala na 70 000 kusů. Elektrická verze nabízí dojezd 300 km (WLTP) s možností nabíjení AC nabíječkou o výkonu 22kW a DC stanicí s výkonem až 80 kW. Přitom užitná hodnota ve srovnání s konvenčním modelem není nijak omezená. Na českém trhu je elektrické Kangoo k dispozici od 765 000 Kč bez DPH. 

Nový Renault Kangoo se spalovacími motory přináší zajímavou alternativu zákazníkům, kteří vyžadují praktický vůz, Nabízí výhody velkoprostorových modelů v atraktivním designu (ložná plocha až 2,7m díky sedadlům vč. sedadla spolujezdce sklopných do úrovně podlahy, zavazadlový prostor o objemu 775l). Na výběr jsou motory 1.3 TCe a 1.5 Blue dCi. Nechybí řada vyspělých asistenčních systémů ze světa osobních vozů včetně technologie Easy Pilot. Cena pro české zájemce startuje na 590 000 Kč vč. DPH.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit