Český trh, Finance

Volkswagen užitkové vozy rozdává pětiletou záruku za akční ceny

>Redakce Redakce
15 března, 2021

Volkswagen Užitkové vozy poskytuje pro téměř všechny modely značky zvýhodněnou nabídku pětileté záruky výrobce s omezením na 200 000 km. Pro modely Caddy, T6.1 a Amarok se prodloužená záruka dodává za akční ceny. Modely Crafter mají velkorysé záruční krytí již v ceně.

Aktuálně lze výhodně pořídit rovněž poslední skladové vozy Caddy 4 včetně záruky na dobu čtyř let s limitem jednoho milionu kilometrů.

Aktuální akční nabídka pro zákazníky značky Volkswagen Užitkové vozy zahrnuje prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km pro téměř všechny modely lehkých užitkových vozů Volkswagen. Oproti standardně dodávané záruce na 2+2 roky/200 000 km tak získá zákazník o rok delší garanci.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro model Crafter, obdrží prodlouženou pětiletou záruku v ceně vozu. Pro vozy Caddy páté generace stojí rok záruky navíc pouhých 5 000 Kč bez DPH, zatímco u modelů T6.1 a Amarok se za prodlouženou záruku na 2+3 roky, resp. 200 000 km, připlácí akčních 10 000 Kč bez DPH.

V aktuální akční nabídce značky Volkswagen Užitkové vozy figurují také poslední skladové vozy čtvrté generace modelu Caddy, které jsou k dispozici se zárukou 2+2 roky/1 000 000 km.

Nabídka akční pětileté záruky se nevztahuje na modely e-Crafter a Grand California. Akce platí do konce roku 2021.

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit