12. června 2024

Porsche Česká republika, respektive značce CUPRA se podařilo rozšířit spolupráci se společností SIXT a obohatit vozový park o další atraktivní modely určené zákazníkům autopůjčovny. Se společností SIXT už SEAT aktivně spolupracuje řadu let, pro mladou, sportovně založenou značku je to ale premiéra.

„Uzavření strategického partnerství s renomovanou společností SIXT nás velmi těší. Tato společnost se v České republice řadí mezi přední hráče v segmentu krátkodobých pronájmů vozidel. V březnu jsme stvrdili naši spolupráci předávkou prvních deseti vozidel CUPRA Formentor. A není bez zajímavosti, že pro svou výjimečnost je tento model nejprodávanější. S novou, mladou značkou se navíc dostáváme do nových segmentů a budeme oslovovat nové klienty,“ vysvětluje Aleš Novák, ředitel značek SEAT a CUPRA.

Nové vozy předalo Autocentrum Jan Šmucler, které k automobilům poskytuje i další nadstandardní služby včetně servisu a zpětného odkupu.

SIXT touto spoluprací rozšiřuje nabídku své autopůjčovny o zajímavou a neotřelou značku. Zákazníci tak budou moci vyzkoušet i jiný segment automobilů.

Na vzniku mimořádné fleetové spolupráce se velmi aktivně podílel i střední management zástupců všech společností: Petr Schmidt (Corporate Sales Manager SEAT & CUPRA), Martin Zahálka (Purchase and Sales Manager SIXT Česká republika), Jakub Blažek (Vedoucí prodeje nových vozů SEAT & CUPRA Autocentrum Jan Šmucler) a Lucie Jeřábková (Acquisition & Business Development Manager Autocentrum Jan Šmucler).

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit