Nepřehlédněte

Předplacený servis od Volkswagen Financial Services můžete sjednat i na splátky

>Mario Rychtera Mario Rychtera
09 února, 2021

Volkswagen Financial Services nabízí předplacený servis na auto, tzv. servisní balíčky, nově na splátky, a to jak při pořízení vozu na úvěr či operativní leasing, tak samostatně. Ochrana před nenadálými výdaji na nutný servis auta formou jeho předplacení se tak stává dostupnější pro širší skupinu klientů. Služba kryje jak cenu náhradních dílů, tak práci automechaniků.

Výměna olejových filtrů, doplnění klimatizace nebo servisní prohlídka. To vše jsou úkony, o jejichž nutnosti nepochybujeme, i přesto však máme tendence je odkládat, protože rodinný rozpočet často mívá jiné priority.

„Stále větší počet Čechů vzhledem k současné nejisté situaci hledá způsoby, jak ohlídat výdaje svých domácností a firem a lépe je plánovat. Servisní balíček právě toto umožňuje. Nabízí ochranu před nenadálými výdaji spojenými s provozem vozidla formou předplaceného servisu. Kryje tak náklady spojené s předepsanou údržbou vozu a možnost pořízení na splátky umožňuje rozložit výdaj do více měsíců/let,“ vysvětluje Vratislav Strašil, jednatel Volkswagen Financial Services.

Se servisním balíčkem navíc klienty nemusí trápit obava z růstu inflace, kterou ekonomové očekávají. Ta se může promítnout do zvýšení cen náhradních dílů, materiálu a práce. Klient má však cenu zafixovanou v momentě pořízení servisního balíčku. Riziko růstu cen na sebe bere Volkswagen Financial Services. Jedná se tak o jeden ze způsobů, jak v konečném důsledků ušetřit.

Jednou z dalších předností servisního balíčku je jeho navázanost na konkrétní vozidlo. V případě, že se klient rozhodne svůj stávající vůz prodat, může jeho výhody nový majitel čerpat až do naplnění původně nastavených limitů.

„Vzhledem k tomu, že má auto díky servisnímu balíčku prokazatelnou servisní historii se zárukou profesionální péče a benefity přecházejí při prodeji na nového majitele, významně tak roste částka, kterou může klient za svůj stávající vůz požadovat,“ doplňuje Vratislav Strašil.

 Klienti si mohou vybrat ze dvou variant servisních balíčků. Ty se liší v rozsahu úkonů, které zahrnují. Zatímco varianta Service kryje náklady na servisní úkony specifikované výrobcem (základní i rozšířená prohlídka, palivový filtr, zapalovací svíčky, výměna oleje, olejového filtru a zátky, doplnění brzdové kapaliny ad.), rozšířená varianta Service Plus navíc kryje i výměnu baterie a rozvodového řemene, opotřebení spojky, brzdových destiček a kotouče nebo servis výfukového a palivového systému. Varianta Service Plus tedy kryje vše, co podléhá opotřebení vozu, způsobeného jeho běžným užíváním.

 Pořízení servisního balíčku přitom není omezeno pouze na skladové nebo nové vozy objednané do výroby. Sjednat se dá i v případě, že má váš vůz něco najeto. Stačí, když má vozidlo před absolvováním první předepsané prohlídky a je staré maximálně dva roky. Servisní balíček je možné zakoupit u dealera nebo online.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit