Novinky

Hyundai zahajuje novou mediální kampaň. Poukazuje na perspektivní budoucnost

>Redakce Redakce
26 září, 2022

Značka Hyundai na českém trhu zahajuje třetí a poslední fázi své komunikační kampaně „Progress“ (Pokrok). Tentokrát prostřednictvím několika příběhů zdůrazňuje vedoucí postavení značky Hyundai v oblasti elektrifikace a také ukazuje, jak výrobce automobilů realizuje svou sebevědomou vizi budoucnosti, a mění se tak v poskytovatele chytrých řešení pro mobilitu.

Příběh kampaně „Progress“ s motivem „Nechte Hyundai pohánět váš svět“ vykresluje značku Hyundai jako lídra, posouvajícího automobilový průmysl vpřed v oblastech elektromobility a vývoje služeb pro mobilitu budoucnosti. To dokumentuje i vítězství modelu IONIQ 5 v anketě Světové auto roku, projekty zaměřené na městskou leteckou mobilitu či úzká spolupráce se sesterskou společností Boston Dynamics.

Kampaň „Progress“ ukazuje veřejnosti, jak vlastnictví kompletního hodnotového řetězce umožní značce Hyundai poskytovat čistou, propojenou a svobodnou mobilitu. Zaměřuje se na tři pilíře, na nichž Hyundai realizuje svou vizi pokroku dostupného pro všechny – elektrifikaci, technologie a inovace a trvalou udržitelnost. Společně dohromady pilíře demonstrují vedoucí postavení značky ve vývoji elektrického pohonu, vyspělých řešení pro mobilitu budoucnosti, nebo technologií se zaměřením na cirkulární ekonomiku a ochranu životního prostředí.

Příběh kampaně „Progress“ navazuje na úspěšné předchozí díly s tituly „Kráčíme vpřed“, odkazující na historii a progresivního ducha společnosti Hyundai, a „Vybočte z řady“, propagující její zaměření na prodej elektrifikovaných SUV v Evropě.

Zaměření na novou klientelu

Hyundai v uplynulých letech kompletně modernizoval svou produktovou řadu od nejnovější generace modelu TUCSON až po elektromobily IONIQ 5 a IONIQ 6. Ty nabízejí řadu technických a designových inovací, a pro značku Hyundai představují velkou příležitost ke zvyšování své atraktivity i v očích té části veřejnosti, která se neřadí mezi tradiční automobilové zákazníky.

Kampaň „Progress“ na českém trhu poběží od září do prosince ve všech hlavních mediatypech mimo radia. Na lokalizaci kampaně „Progress“ pracovala agentura VCCP.

 
 
 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit