Český trh, Novinky

Mitsubishi oslavuje obnovenou sportovní divizi Ralliart speciální výbavou pro Eclipse Cross PHEV

>Redakce Redakce
16 března, 2023

Mitsubishi v listopadu 2021 obnovilo svoji značku Ralliart a zahájilo prodej speciálních edicí, resp. dílů a příslušenství na japonském trhu. Účast v motoristických soutěžích formou technické podpory pro Team Mitsubishi Ralliart je z pohledu Mitsubishi Motors příležitostí ukázat konstrukční um a zážitky spojované s vozy Mitsubishi.

    

Jako s ochutnávkou pro české a slovenské zákazníky nyní přichází dovozce M Motors CZ s ukázkou doplňků Ralliart na jednom z modelů.

Aktuálně je paket dostupný pro model Eclipse Cross PHEV s pohonem všech kol. Objednává se jako výbava na přání s montáží přímo u dealera. Sada obsahuje přední nárazník s červenou spodní lištou, nástavce prahů a zadní spoiler. Dnes už nevšedním prvkem jsou zástěrky za koly v červené barvě, které ladí s polepy na bocích. Naopak logo na kapotě je v černém provedení. V interiéru se změny omezily pouze na nové startovací tlačítko  a velurové koberce.  

Team Mitsubishi Ralliart s technickou podporou společnosti Mitsubishi Motors se vloni zúčastnil rallyové soutěže Asia Cross Country Rally (AXCR) s upraveným pick-upem Triton (L200). Team Mitsubishi Ralliart je soukromý závodní tým ve vlastnictví thajské společnosti TANT SPORTS; ředitelem týmu je Hiroši Masuoka, dvojnásobný vítěz Dakarské rallye v letech 2002 a 2003.

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit