Novinky

S novým produktem ALD mají správci nonstop dohled nad firemními vozy

>Redakce Redakce
03 května, 2022

Poskytovatel operativních leasingů a fleet managementových služeb ALD Automotive začal svým klientům nabízet digitální řešení správy flotil od společnosti Xmarton. To umožňuje kompletní elektronické a automatizované vedení knihy jízd, nepřetržitý monitoring napojených vozů, nebo usnadňuje carsharing mezi více řidiči bez nutnosti předávání klíčů.

Společnost ALD Automotive zařadila do své nabídky kompletní portfolio digitálních jednotek od společnosti Xmarton. Ty umožňují flotilový management v jednotném prostředí mobilní aplikace a webového rozhraní. Systém dokáže na základě automatické identifikace řidiče vést elektronickou knihu jízd a v nejvyšší variantě umožňuje kromě základního ovládání i bezklíčové odemykání vozu, které zásadně usnadňuje sdílení vozidla mezi více řidiči.

  

ALD Automotive bude svým klientům nabízet tři úrovně služeb: Základní jednotka dokáže vozidlo lokalizovat pomocí GPS. Střední úroveň do systému ukládá i informace o tankování a ujeté vzdálenosti pomocí sběrnice CAN ve vozidle. Nejvyšší varianta pak nabídne základní ovládání vozidla na dálku pomocí mobilního telefonu a umožní jeho odemykání bez nutnosti použití klíčů, čímž se výrazně zjednoduší vnitropodnikové sdílení vozidel.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit