30 července 2021
Novinky

Škoda pokračuje v chytrých řešení, nová koloběžka nezabere žádné místo v kufru

>admin admin
21 května, 2020

Mikromobilita získává na významu zejména v městském prostředí. V podobě koloběžky Škoda nabízí chytrý a životnímu prostředí šetrný dopravní prostředek, na míru střižený pro použití ve městech: moderní, dynamické a snadno ovladatelné vozidlo posouvá značku Škoda do povědomí cílové skupiny mladých, aktivních lidí s rozvinutým ekologickým cítěním.

Díky patentovanému skládacímu mechanismu lze praktickou koloběžku bez velké námahy uložit v modelech Kamiq a Scala, aniž by tím došlo k omezení využitelného objemu zavazadlového prostoru. Skládací koloběžka je tak dokonalým vozidlem pro takzvanou první a poslední míli, tedy pro cestu k vozu a poté z vozu do cíle.

Pro mimořádně komfortní přepravu lze novou koloběžku Škoda několika pohyby složit. Pak měří jen 49 x 42 x 11 centimetrů. Složenou koloběžku je možné uložit v kompaktních modelech Škoda Scala a Škoda Kamiq do prohlubně pro náhradní kolo, pokud je vůz vybaven lepicí sadou pro nouzovou opravu defektu. Celý objem zavazadlového prostoru zůstává i pak zachován pro uložení zavazadel.

Pohodlný úchop řídítek na cestě do práce, za sportem nebo do supermarketu zajistí gumové rukojeti. Koloběžka Škoda je vyrobena z oceli a hliníku a váží méně než pět kilogramů, nosnost má ovšem až 100 kilogramů.

Koloběžka je jednoduchým řešením mobility v designu charakteristickém pro značku Škoda. S mimořádně snadno ovladatelným skládacím mechanismem přesně odpovídá cíli Škoda Auto stát se Simply Clever společností poskytující nejlepší řešení mobility. Koloběžku lze zakoupit online v eshopu Škoda AUTO.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit