Novinky

VWFS poskytl neziskové organizaci Sue Ryder elektromobil Volkswagen ID.4

>Redakce Redakce
18 října, 2023

Společnost Volkswagen Financial Services předala zástupcům neziskové organizace Sue Ryder elektromobil Volkswagen ID.4 z vozového parku své půjčovny elektromobilů. Nová posila týmu Sue Ryder bude sloužit především jako referenstký vůz zaměstnancům, kteří organizují přednášky a workshopy o České republice. Volkswagen Financial Services tím pokračuje v dlouhodobé podpoře organizace Sue Ryder a jejích aktivit.

Mám velkou radost, že můžeme pokračovat v naší dlouhodobé spolupráci s organizací Sue Ryder,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel  Volkswagen Financial Services. „Z naší úspěšné půjčovny elektromobilů jsme nyní zástupcům organizace Sue Ryder předali praktické a prostorné SUV ID.4 s čistým elektrickým pohonem, které je do pražských ulic, , ideálním řešením. ID.4 však v případě potřeby snadno zvládne i dálkové jízdy díky dojezdu na jedno nabití až 526 km.

Těší nás, že se můžeme při naší péči o seniory a jejich rodiny opírat o tak silného partnera, jakým je společnost Volkswagen Financial Services,“ říká Matěj Lejsal, ředitel neziskové organizace Sue Ryder, a dodává: „Z nového přírůstku v našem vozovém parku máme velkou radost. Červený ID.4 vypadá skvěle a věřím, že se bude líbit i našim školitelům a poradcům, jimž bude sloužit jako referentský vůz. Naši kolegové se potřebují dostat na místa školení a schůzek co nejrychleji, ať už v rámci Prahy, nebo po celé České republice. Tichý, bezemisní a výkonný elektromobil, jakým je ID.4, je pro tento druh mobility ideálním řešením.

Nezisková organizace Sue Ryder provozuje již delší dobu Volkswagen Caddy, který dopravuje klienty na vyšetření po pražských nemocnicích. Další automobil, tentokrát z kategorie lehkých užitkových vozů, zásobuje dobročinné obchody organizace Sue Ryder a v průběhu devíti let ujel přibližně 90 000 km, převážně po Praze. Revírem zapůjčeného referentského vozu ID.4 bude rovněž hlavní město Česka, ale Sue Ryder vyšle své školitele a poradce  po celém Česku.


 
Nezisková organizace Sue Ryder pečuje o seniory, kteří patří mezi nejzranitelnější členy naší společnosti, a poskytuje jim poradenství, osobní asistenci a pobytovou i paliativní péči. Sue Ryder provozuje dům pro seniory s 52 lůžky, z nichž je 50 v současnosti obsazeno. Průměrný věk klientů je 85 let, ale nejstarší klientka nedávno oslavila 104 let a vede i nadále čilý život. 
 
Společnost Volkswagen Financial Services poskytla neziskové organizaci Sue Ryder elektromobil Volkswagen ID.4 z nedávno otevřené půjčovny elektromobilů, která se těší velkému zájmu zákazníků – v září bylo rozpůjčováno již 86,3 % vozidel. Mezi velmi oblíbené modely patří i Volkswagen ID.4, který byl v roce 2022 se 170 000 dodanými vozy globálně nejprodávanějším elektromobilem nejen značky Volkswagen, ale celého koncernu.  

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit