Český trh

Ford přijímá objednávky na nové modely Tourneo a Transit Custom

>Redakce Redakce
27 února, 2023

České zastoupení Fordu začíná přijímat objednávky na nový Transit Custom, nejnovější verzi nejprodávanější dodávky v Evropě.  Současně prodejci Ford otevírají objednávky na osobní Tourneo Custom, které sdílí s Transitem Custom technický základ i některé pozoruhodné inovace.

Nový Transit Custom bude k dispozici nejprve v 2-3místném provedení Van s nejnovější generací úsporných vznětových motorů Ford EcoBlue. Od prvního dne lze objednávat rovněž nový systém pohonu všech kol, který je pro Transit Custom nabízen poprvé. První vozy dorazí k zákazníkům na podzim letošního roku.

Všechny vozy Transit Custom nové generace jsou integrovány se softwarovou platformou Ford Pro a aplikací FordPass Pro. K praktickým inovacím, jež řidičům usnadní pracovní den, bude později patřit sklopný volant, který se snadno promění ve stolek na notebook či svačinu.

Sklopný volant bude možné objednávat rovněž do nejnovějšího modelu Tourneo Custom, který přináší novou úroveň užitných vlastností, luxusu a designu ve všestranném multifunkčním automobilu. V uceleném souboru prémiové výbavy nechybí mimo jiné mimořádně flexibilní zadní sedadla uložená v kolejnicích, tří-zónová automatická klimatizace či panoramatická střecha.

V roce 2024 rozšíří nabídku také elektrický E-Transit Custom a E-Tourneo Custom s nulovými lokálními emisemi, stejně jako plug-in hybridní pohon pro oba modely a další karosářské varianty Transitu Custom – Kombi a Kombi Van.

Transit Custom i Tourneo Custom jsou u evropských zákazníků dlouhodobě velmi populární a významně přispěly k tomu, že v roce 2022 se Ford stal již poosmé v řadě nejprodávanější značkou užitkových automobilů v Evropě. 4

Ceník nového Fordu Transit Custom naleznete zde.

Ceník nového Fordu Tourneo Custom naleznete zde.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit