14. července 2024
Český trh, Finance

Volkswagen zlevňuje sedm nejžádanějších modelů. Ušetřit můžete až 188 700 Kč

>Redakce Redakce
19 ledna, 2024

Volkswagen vstupuje do roku 2024 na českém trhu s výjimečnou obchodní ofenzivou. Pro české zákazníky připravil mimořádně atraktivní akční modely People na základě sedmi bestsellerů se spalovacími motory i čistě elektrickými pohony. Oblíbené modely s logem VW lze díky tomu nyní pořídit s rozsáhlou výbavou a výrazným cenovým zvýhodněním, které se může vyšplhat až na 143 000 Kč u modelů se spalovacími motory a 188 700 Kč u rodiny ID.

Novou edici akčních modelů People jsme sestavili z našich nejprodávanějších vozů, od kompaktního modelu Polo, přes oblíbená SUV až po rodinný Touran a vybavili je těmi nejžádanějšími prvky nadstandardní výbavy. A to vše za skvělou cenu. Jsem přesvědčen o tom, že naše nabídka atraktivních modelů People, zahrnující rovněž elektromobily ID., osloví široké spektrum zákazníků jako kdysi modely Maraton Edition, které se těšily mimořádně oblibě,“, říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. 

S označením People je možné za výhodné ceny pořídit modely Polo, Taigo, T-Cross, T-Roc, Tiguan a Touran v kategorii automobilů se spalovacími motory. Akční modely People vycházejí z výbavové linie Life, resp. Comfortline u modelu Touran. Jejich sériová výbava je navíc rozšířena o atraktivní prvky příplatkové výbavy, která je u verzí People již zahrnuta v základní ceně. Zákazník tak ušetří například 103 500 Kč v případě modelu Tiguan People nebo 143 000 Kč, pokud se rozhodne pro Touran People. Všechny akční modely People jsou k dispozici s několika variantami pohonů, které patří v portfoliu příslušné modelové řady mezi nejžádanější.

Model Golf a Golf Variant se dočká své zvýhodněné verze se spuštěním předprodeje jeho modernizované podoby, která si odbyde svou světovou premiéru již 24.1.2024.

Zákazníci mají v rámci akční nabídky People na výběr také elektromobily ID.3 a ID.7. Například model ID.3 People s cenovkou 1 061 900 Kč zahrnuje cenové zvýhodnění celých 172 000 Kč, díky kterému si zákazník dopřeje metalický lak, 18″ kola “East Darry”, Paket Comfort, Exteriérový paket Style, Paket Assistance a výškově nastavitelnou podlahu v zavazadlovém prostoru. Akční model ID.3 People je postaven na výbavové linii Pro a Pro S.

Akční model ID.7 People vychází z výbavové linie Pro 2024, k níž přidává pakety Assistance & Comfort, Interiér a Exteriér a metalický lak. Zvýhodnění ID.7 People dosahuje dokonce 188 700 Kč a cena tohoto velkoryse vybaveného vlajkového modelu elektrické rodiny ID. činí 1 531 900 Kč.

SUV modely ID.4 a ID.5 v atraktivní verzi People budou do nabídky přidány v řádu několika dní. V rámci nabídky akčních modelů People mají zákazníci možnost další individualizace svého vozu podle svých představ. Struktura příplatkových výbav není dále nijak omezena.

S novým rokem došlo také k významnému snížení cen elektrických modelů ID.3 a ID.7 v linii Pro díky optimalizaci sériové výbavy. Volkswagen tak snížil cenový práh pro vstup do světa elektromobility o 76 000 až 90 000 Kč. Kompaktní hatchback ID.3 Pro 2024 lze díky tomu pořídit již za 1 036 900 Kč. Cena elektrické limuzíny ID.7 Pro 2024 nyní činí 1 479 900 Kč.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit