Ekologie

Horami inspirovaná edice Untamed je nyní dostupná i pro MINI Cooper SE Countryman ALL4

>Redakce Redakce
04 listopadu, 2022

Edice MINI Untamed nyní zvýrazňuje stylový charakter MINI Cooper SE Countryman ALL4 novým lakem Nanuq White.

Speciální edice zdůrazňuje robustní design MINI Cooper SE Countryman ALL4 novým bílým lakem Nanuq White a současně podtrhuje jeho sportovní charakter. Stejná barva je použita také na centrálním otvoru spodního nárazníku, který současně připomíná ochranný prvek podvozku. Nechybí ale ani na vzduchových clonách předního nárazníku, na prazích, vnitřních plochách světlometů a ve spodní části zadního nárazníku.

Kontrastní grafické prvky v matném provedení Frozen Blue Stone dodávají této edici její charakteristický vzhled. V této barvě jsou lakovány čtyři diagonální pruhy ve spodní části každých dveří a také boční ozdoby. Grafický vzor inspirovaný horskou krajinou ve stejné barvě se objevuje na bočních ozdobách, a pak také na prahových lištách, na nichž je nápis označení edice. Název „UNTAMED“ je umístěné také na zadních bočních oknech.

V interiéru zdobí charakteristická grafika horské krajiny vnější části opěradel předních sedadel a také na barvou Frozen Bluestone podsvíceném obložení interiéru. Při delších cestách se po setmění objeví další efekt na přístrojové desce: rozsvítí se zde nápis „UNTAMED“. Od listopadu 2022 jsou navíc připravené další dva prvky, které zvýrazní interiér: volitelně dodávaná panoramatická skleněná střecha a možnost objednání HiFi reproduktorů od společnosti Harman Kardon.

Kromě sportovního volantu čalouněného kůží Nappa a doplněného označením edice na spodním rameni vyniká edice Untamed také bohatou výbavou. Kromě LED světlometů s rozšířenými funkcemi, jízdních režimů MINI Driving Modes či výbavy Connected Media je nyní součástí standardní dodávky také MINI Driving Assistant, který zahrnuje mnoho funkcí zvyšujících komfort a bezpečnost.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit