Ekologie

Renault Mégane pořídíte nyní s Plug-in hybridním pohonem

>Mario Rychtera Mario Rychtera
14 října, 2020

Od představení úplně prvního Mégane v roce 1995 bylo celosvětově prodáno 7 milionů vozů ve 4 různých generací. Mégane se z modelu postupně proměnil v kompletní řadu, která zahrnuje i sportovní verze pod označením R.S.

 

Nový Mégane je zároveň prvním kompaktním modelem značky s externě nabíjitelným hybridním pohonem. Technologie E-TECH Plug-in Hybrid spojuje výhody elektřiny, jako je tichý provoz a okamžitá reakce na sešlápnutí plynového pedálu, aniž by činil ústupek nezávislosti. 

Novinka nabízí modernizované místo pro řidiče, které obsahuje novou 9,3’’ multimediální obrazovku a 10,2’’ přístrojový štít a využívá veškeré služby  Renault EASY LINK inspirovaný uživatelskými zvyklostmi z tabletů a chytrých telefonů. . Tento systém se inspiroval uživatelskými zvyklostmi z prostředí smartphonů.

Pro zajištění bezpečnosti a pohodlí jsou k dispozici nové asistenty řízení. Kromě toho nabízí Easy Pilot  – asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, autonomní systém úrovně 2, pro zajištění pohodlí a klidu za volantem. Lepší viditelnost zajišťují u všech verzí nové světlomety LED Pure Vision. 

Díky čtyřem variantám (hatchback, kombi, R.S. a R.S. TROPHY) a velkému výběru motorů, včetně nového motoru E-TECH Plug-in Hybrid se nový Mégane přizpůsobí každému požadavku.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit