Finance

BMW/MINI Charging má v ČR plné pokrytí (přehled tarifů)

>Redakce Redakce
11 listopadu, 2021

BMW Group v rámci komplexního přístupu k elekromobilitě svým zákazníkům nabízí službu BMW/MINI Charging usnadňující nabíjení. Její součástí je standardně dodávaná nabíjecí karta umožňující přístup k nabíjecím stanicích různých poskytovatelů po celé Evropě. V České republice lze nově touto jedinou kartou nabíjet v sítích všech hlavních poskytovatelů, společností ČEZ, PRE a E.ON. Součástí nabídky BMW/MINI Charging je také přístup do sítě rychlonabíjecích stanic IONITY, a to za zvýhodněných podmínek.

Dohromady s dalšími poskytovateli je tak pro zákazníky BMW/MINI Charging k dispozici 1788 nabíjecích míst. Pozice všech jsou zaneseny v navigačních systémech BMW/MINI Maps vozů BMW/MINI, a to včetně jejich základních parametrů. 

Součástí nabídky BMW/MINI Charging jsou také zvýhodněné tarify s jednotnou cenou nabíjení bez ohledu na dodavatele (u tarifu Active). Výjimkou jsou pouze vysokorychlostní nabíjecí stanice IONITY se speciálním tarifem. Od 3. 11. 2021 došlo u tarifu Active k významnému snížení cen nabízení stejnosměrným proudem z původní ceny 12,5 Kč/kWh na 7,5 Kč/kWh.

Fakturace nabíjení probíhá jednou měsíčně, přičemž zákazník obdrží jedinou fakturu bez ohledu na to, u kterého poskytovatele odebíral elektřinu.

Přehled tarifů:

Při zakoupení nového vozu BMW/MINI první rok zdarma, pak 150 Kč/měsíc. Zákazníci s vozy BMW iX3, BMW iX a BMW i4 navíc automaticky získají balíček IONITY Plus, který zaručuje jeden rok bez základního poplatku pro zvýhodněné nabíjení na stanicích IONITY.

Active
Nabíjení AC  6,50 Kč/kWh + 2,00 Kč/min (po 180 min)
Nabíjení DC 7,50 Kč/kWh + 5,00 Kč/min (po 90 min)
IONITY 21,00 Kč/kWh
IONITY Plus   7,90 Kč/kWh (volitelně za 335 Kč/měsíc)

 

Flex
Nabíjení AC, DC cena za kWh dle zvoleného provozovatele nabíjecí stanice
IONITY   21,00 Kč/kWh
IONITY Plus 7,90 Kč/kWh (volitelně za 335 Kč/měsíc)

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit