Finance

Nové financování od Volkswagen Financial Services nadchne flexibilitou i nízkými splátkami, platí i pro ojeté vozy

>Mario Rychtera Mario Rychtera
31 května, 2021

Lídr na českém trhu financování automobilů přichází na trh s nabídkou Financování CHYTŘE. Ta se od běžného úvěru liší výrazně nižší měsíční splátkou a možností nastavení poslední navýšené splátky od 20 % do 60 % ceny vozu. Volkswagen Financial Services tak vychází vstříc soukromým i firemním klientům, pro které je prioritou finanční flexibilita a nízké měsíční náklady.

„Češi pomalu ale jistě začínají ustupovat od dlouho zažitého modelu ‚koupit za hotové, deset let užívat a vůz následně prodat‘. Financování pomocí specializovaného úvěru totiž umožňuje náklady na vůz rozložit v čase, nechat si našetřené peníze pro nenadálé situace a stávající vůz pravidelně obměňovat za modernější a bezpečnější model. Klienty ale častokrát omezuje výše měsíční splátky. Financování CHYTŘE proto nabízí vše, co tradiční úvěr, díky poslední navýšené splátce ale zachovává extrémně nízké měsíční splátky,“ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

S Financováním CHYTŘE si klient po výběru vozu zvolí akontaci ve výši 0–40 % celkové částky. Nastaví si podle svých potřeb poslední navýšenou splátku, která může být 20–60 % z ceny vozu. Díky tomu získá nízkou pravidelnou měsíční splátku. Volitelná je také doba splácení 2 roky až 5 let. Flexibilita, kterou má klient při splacení poslední navýšené splátky, mu pak umožnuje rychlou obměnu vozu. Jak k jejímu splacení přistoupí je totiž zcela v jeho režii. Na výběr má hned ze tří možností:

  • zbývající částku jednorázově uhradit z úspor,
  • zažádat o rozložení navýšené splátky do delšího období a pokračovat ve splácení,
  • auto prodat a část utržených financí použít na splacení navýšené splátky a zbytek využít třeba na akontaci úvěru na nový vůz.

Modelový příklad: při pořízení vozu v hodnotě 450 000 při smluvní době 36 měsíců a 20% akontaci činí měsíční splátka v případě běžného úvěru 11 900 Kč. S Financováním CHYTŘE však při zachování stejných podmínek vyjde s 50% navýšenou splátkou totožný vůz pouze na 5 900 Kč měsíčně.

Služeb Financování CHYTŘE mohou využít jak firmy, tak jednotlivci. Akce platí pro nové i ojeté vozy do 5 let stáří značek ŠKODA, Volkswagen (včetně užitkových vozů), Audi, SEAT a CUPRA. Součástí měsíční splátky je i povinné ručení a havarijní pojištění.

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit