Finance

UniCredit Leasing nově zajišťuje financování modelů značky Ford

>Redakce Redakce
08 září, 2020

Ford mění klíčového partnera pro financování svých vozů, které nově zajišťuje společnost UniCredit Leasing. CZ, a.s., zkušený a kompetentní partner z finančního sektoru specializující se na financování retailových zákazníků. Dosud tuto službu zajišťovala společnost FCE Credit s.r.o., jež nabízela na jedné straně značkové finanční produkty retailovým i firemním zákazníkům a na straně druhé řešení financování pro dealery. FCE Credit bude nadále zajišťovat wholesalové financování pro autorizované partnery značky Ford.

UniCredit Leasing bude v prodejní síti Fordu vystupovat jako nový silný finanční partner pod obchodní značkou „Ford Credit“. Společnost Ford Credit s. r. o. se zaměří na péči o stávající zákazníky a zejména na velkoobchodní financování pro partnerské subjekty.

Aby se zákazníkům dostalo nejlepší možné podpory ve všech oblastech, bude Ford do budoucna využívat nové synergie k zajištění ještě atraktivnějších finančních produktů a digitálních řešení.

Zákazníci Fordu se do budoucna mohou těšit na nadstandardní nabídku finančních produktů přizpůsobených na míru aktuálním tržním podmínkám a poskytujících širokou paletu flexibilních nástrojů financování. Jako mezinárodní finanční společnost přináší UniCredit Leasing nejen roky zkušeností, ale také spolehlivé partnerství do složitých časů.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit