Český trh, Finance

UNIQA nabízí pojištění k produktům Volkswagen Financial Services

>Mario Rychtera Mario Rychtera
25 února, 2021

Volkswagen Financial Services nově nabízí svým klientům pojištění motorových vozidel i u pojišťovny UNIQA. Volkswagen Financial Services tak rozšiřuje řady pojistných produktů třetích stran v portfoliu společnosti. Partnerství zahrnuje kromě povinného ručení a havarijního pojištění i doplňkové produkty.

„O pojistné produkty je mezi našimi zákazníky stále větší zájem. Kompletní pojištění mohou uzavřít přímo při koupi vozu a platba pojistného je pak součástí splátek za úvěr či operativní leasing. “ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

Pojistné produkty od UNIQA pojišťovny mohou využít jak klienti financující automobily pomocí úvěru, tak prostřednictvím operativního leasingu. Kromě povinného ručení a havarijního pojištění bude UNIQA klientům Volkswagen Financial Services poskytovat i pojištění zavazadel, úrazové pojištění osob ve voze (tzv. pojištění sedadel) nebo velmi žádané pojištění skel. Tato doplňková krytí jsou mezi klienty Volkswagen Financial Services stále populárnější, protože v případě vzniku pojistné události mohou výrazně přispět k tomu, že přímý finanční dopad škodní události bude co nejmenší.

Například u úrazového pojištění sedadel se ochrana nevztahuje na konkrétní osoby, ale na kohokoliv, kdo automobilem cestuje. V případě autonehody kryje UNIQA výdaje spojené se smrtí či trvalými následky úrazu osob ve voze, výdaje na jejich léčbu a pobyt v nemocnici. Volkswagen Financial Services doporučuje svým klientům nezapomínat ani na pojištění skel, protože bez něj může i malý kamínek způsobit velkou „díru“ do rodinného rozpočtu.

Mimo pojištění UNIQA nabízí Volkswagen Financial Services i další doplňkové pojistné produkty jako pojištění platebních povinností nebo asistenci na cestách a jejími dalšími partnery jsou pojišťovny Allianz, Generali Česká pojišťovna, BNP Paribas Cardif a Inter Partner Assistance

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit