Nepřehlédněte

Potřebujete auto ihned? Volkswagen Financial Services je má k dispozici

>Redakce Redakce
02 prosince, 2021

V současné situaci, kdy jsou čekací doby na dodávky nových vozů delší než obvykle, nabízí Volkswagen Financial Services firmám pomocnou ruku. Přichází s nabídkou krátkodobého pronájmu za využití operativního leasingu vozidel ihned dostupných z jejího interního skladu ojetých vozů.

Automobilový průmysl se nyní potýká s celosvětovými výpadky v dodavatelském řetězci. Dodání nových vozů se proto bohužel nejen na českém trhu prodlužuje. Společnost Volkswagen Financial Services na to operativně zareagovala a připravila pro firemní klienty produkt, který jim pomůže toto období překlenout.

„Strategií Volkswagen Financial Services je poskytnout klientům nadstandardní služby i v nelehké době. Vnímáme, že nepříznivá situace s dodávkou nových vozidel představuje pro naše firemní klienty problém. I přesto, že se trh v současnosti turbulentně mění, je naším cílem nadále zajišťovat našim klientům mobilitu. Proto firemním klientům nově nabízíme krátkodobý operativní leasing na vozidla ihned dostupná z našeho interního skladu ojetých vozů. A to s atraktivní měsíční splátkou,“ řekl Jan Pařízek, vedoucí oddělení firemních vozů Volkswagen Financial Services.

Tento mimořádný produkt nabízí Volkswagen Financial Services stávajícím i novým klientům, kteří čekají na dodávku nového vozidla nebo kteří potřebují pro přechodnou dobu zajistit mobilitu. Několik set vozidel má Volkswagen Financial Services pro své klienty připraveno ještě do konce roku 2021.  Tento mimořádný produkt jim bude nabízet i v průběhu prvního čtvrtletí 2022.

Podmínky produktu:
  • Krátkodobý pronájem formou operativního leasingu
  • Nabídka pro fleetové klienty s vozovým parkem minimálně 5 aut (tato nabídka není určena pro taxislužby a autopůjčovny)
  • Délka pronájmu 6-12 měsíců
  • Volitelný nájezd (max. 50 000 km/rok)
  • Povinná služba je servis a údržba, další služby jsou volitelné

Nabídku vozů Volkswagen Financial Services průběžně doplňuje. Již nyní však zaznamenává o tento produkt mezi firmami velký zájem. 

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit