Novinky

Bridgestone dodává speciální pneumatiky pro BMW iX

>Redakce Redakce
28 listopadu, 2022

Bridgestone, globální lídr v oblasti pneumatik a řešení pro trvale udržitelnou mobilitu, vyvinul speciální pneumatiky pro BMW iX, první elektromobil společnosti BMW od jejího průkopnického modelu BMW i3. Bridgestone při vývoji použil své nejnovější technologie a odborné znalosti podporující rozvoj elektromobility. Pneumatiky Bridgestone Alenza s ultra nízkým valivým odporem se vyznačují řadou nejmodernějších technologií, které dokonale završují provozní vlastnosti a charakter modelu BMW iX.

Speciálně vyvinuté pneumatiky disponují patentovanou technologií lehké konstrukce Bridgestone ENLITEN, která snižuje jejich valivý odpor a hmotnost až o 20 %[1]. Pneumatiky díky tomu přispívají k nižší pohotovostní hmotnosti modelu BMW iX. Výsledkem je delší dojezd na jedno nabití.

Pneumatiky Alenza koncipované pro elektromobil BMW iX jsou navíc vybaveny speciálně vyvinutou směsí a dezénem běhounu, jejichž vlastnosti skvěle doplňují pohon všech kol a technologii eDrive modelu BMW iX. Nabízejí tak vynikající jízdní výkony, výjimečný dojezd a působivou akceleraci.

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit