Novinky

Dacia Logan – plaťte jen za to, co skutečně používáte

>Mario Rychtera Mario Rychtera
03 května, 2021

Dacia se více než kdy jindy soustředí na skutečné potřeby svých zákazníků a nabízí vozy jednoduché, prostorné, spolehlivé, robustní, bez zbytečné výbavy a za nepřekonatelnou cenu. S novým Sandero, Sandero Stepway a Logan inovuje Dacia svoji nabídku v segmentu vozidel do města a víceúčelových kompaktů. Díky nové platformě nabízejí vyšší úroveň výbavy, aktivní i pasivní bezpečnosti a nové pohony včetně dvoupalivového benzín/LPG.

Nový Logan narostl o 3,6 cm na délce a má také větší rozvor. Silueta je štíhlejší díky více skloněnému čelnímu sklu a o 1 cm nižší střeše. Světelný podpis ve tvaru Y, atraktivní disky a hodnotnější design některých prvků, například dveřních klik, se objevují i u Nového Sandera.

Nový Logan je rodinný vůz, který pečuje o svou posádku. Prostor pro kolena cestujících vzadu se zvětšil o 42 mm a je jedním z nejlepších na trhu. Sklopný stolek za novými předními sedadly s lze dle libosti rozložit. Má nastavitelnou délku o 70 mm a přizpůsobí se tak potřebám kohokoli.

Zavazadlový prostor Nového Loganu je jedním z největších na trhu (segment sedanů B) s objemem 528 dm3 (VDA) větší o 18 dm3. Pro srovnání : jeho objem je o 200 litrů větší než u Nového Sandera. Pro usnadnění manipulace byla nákladová hrana snížena o 19 milimetrů.
Nový Logan je na všech úrovních výbavy sériově vybaven centrálním zamykáním, dálkovým odemykáním a otvíráním dveří zavazadlového prostoru pomocí tlačítka na klíči nebo na handsfree kartě. Zavazadlový prostor se zavírá manuálně.

Zavazadlový prostor Nového Loganu je novátorsky rozvržen: čtyři odnímatelné přepážky lze spolu spojit a rozdělit tak zavazadlový prostor na několik částí s proměnlivou velikostí podle potřeby. Tento doplněk ponechává všechny uložené předměty snadno dosažitelné a zároveň je udržuje v dané části zavazadlového prostoru při každodenních jízdách (například počítač při cestě do kanceláře). Tento organizátor je samozřejmě odnímatelný, aby bylo možno objem Nového Loganu plně využít.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit