12. června 2024
Novinky

Exkluzivní Peugeot 408 First Edition je limitován na 300 kusů. Objednat jde pouze online

>Redakce Redakce
05 září, 2022

Nový Peugeot 408 byl odhalen na začátku léta a velkolepě představen 4. srpna (příznačné datum 4.08) v nádherné průhledné a otočné vitríně „The Sphere“ umožňující ukázat vůz ze všech úhlů. Světová premiéra nového modelu se odehraje na pařížském autosalonu ve dnech 17.–23. října. Od 1. září si může prvních 300 zákazníků tento vůz objednat. 

Prvních 300 vozů Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 First Edition poskytne svým majitelům to nejlepší z hlediska designu, barevnosti, technologií a výbavy, navíc s exkluzivní nabídkou balíčků pro dobíjení ze soukromých a veřejných dobíjecích stanic.

Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 First Edition je k dispozici pouze on-line prostřednictvím webových stránek Peugeot Store určených pro soukromé i firemní zákazníky za cenu 50 600 € nebo 490 €/měsíc, přičemž je možné odečíst ekologický bonus ve výši 1 000 €. 

Zcela nový model Peugeot 408 lze od 1. září 2022 objednávat v předpremiéře ve špičkové verzi First Edition. Jedná se o limitovanou edici pro níž je typický zcela nový odstín Obsession Blue, který se mění podle úhlu pohledu a zajišťuje hru světla s fasetami karoserie. Doplňuje ho sada 20″palcových kol s novým designem. 

Nejnovější generace kabiny Peugeot i-Cockpit s kompaktním volantem je vybaven 3D digitálním sdruženým přístrojem a 10″ dotykovým displejem s konfigurovatelnými tlačítky i-toggles. Infotainment je vybaven funkcí rozpoznávání hlasu i online navigací.  

Obložení interiéru pokrývají tři druhy materiálů (TEP, látka a Alcantara). Ty zdobí také sedačky s elektrickým nastavením a výhřevem. 

Nabíjecí balíčky

Klienti budou moci vybírat ze dvou paketů pro dobíjení, a to pro soukromé nebo veřejné nabíječky. Tyto balíčky obsahují:

Dobíjení ze soukromých stanic

  • e-Pro Wallbox s domácí instalací, v hodnotě 1 500 € (prostřednictvím partnera Free2Move eSolutions) pro rychlé a bezpečné nabíjení;
  • kabel 3 – 7,4 KW – 32A pro dobíjecí stanice a příležitostné nabíjení na veřejných terminálech.
Dobíjení z veřejných stanic
  • 1 000 € předplaceného kreditu na veřejné nabíjení (prostřednictvím aplikace eSolutions Charging) s přístupem k více než 300 000 nabíjecích míst po celé Evropě; 
  • kabel 3 – 7,4 KW – 32A pro dobíjecí stanice a příležitostné nabíjení na veřejných terminálech.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit