12. června 2024
Novinky

JT International vybralo společnost Business Lease za poskytovatele služeb operativního leasingu

>Redakce Redakce
11 října, 2022

Ve druhé polovině roku 2022 začíná Business Lease zajišťovat mobilitu zaměstnanců společnosti JT International spol. s r.o. Nejrychleji rostoucí společnosti v České republice ve svém oboru poskytne vítěz výběrového řízení Business Lease nové vozy Škoda Octavia iV a Superb iV a vozy Toyota Corolla Hybrid a RAV4 Hybrid.

Business Lease se pro JT International stává novým poskytovatelem služeb operativního leasingu. Bude nejen financovat a spravovat 120 firemních vozidel, ale stane se i partnerem při zavádění nové „Car Policy“, která je více zaměřena na vozy s alternativními pohony.

„Business Lease nás přesvědčil o svých zkušenostech a kvalitě služeb, cenově zajímavých podmínkách (i v době rostoucích úroků a cen dalších služeb na trhu), které jsou nastaveny na míru našim potřebám,“ hodnotí Jaroslav Poupě, General Service Manager pro Česko, Slovensko a Maďarsko, výběr nového dodavatele a pokračuje: „Prioritním kritériem je vždy zajištění mobility a komfortu našich zaměstnanců, dále pro nás bylo rozhodující zajištění vhodné telematické jednotky pro měření dobíjení vozů.“ 

Na současný trend elektromobility reaguje JT International svým projektem „Green Mobility“, do roku 2030 má v plánu provozovat z celkového fleetu 70 % vozidel s hybridním, či elektrickým pohonem. Součástí projektu „Green Mobility“, který pan Poupě inicioval, je interní motivační program pro zaměstnance, kteří budou využívat vozy s alternativním pohonem.

„Těší nás, že naše zkušenosti a pečlivé sledování trendů v oblasti mobility, zejména pak nástup reálného využití EV a hybridů, jsou vnímány jako přidaná hodnota k paletě našich standardních služeb,“ komentuje začátek spolupráce Michal Kovařík, obchodní ředitel Business Lease, a doplňuje: „Máme vyškolené specialisty, kteří s pomocí analytických nástrojů dokáží navrhovat varianty skladby flotily a optimalizovat jejich každodenní provoz. Společně s partnery pak umíme zajistit i doprovodnou infrastrukturu pro dobíjení EV a hybridů.“

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit