14. července 2024
Český trh, Novinky

Kia otevírá veřejnosti své showroomy, zároveň spustila online prodejní portál

>Redakce Redakce
10 května, 2021

Dealerská síť značky je na osobní kontakt se zákazníky pečlivě připravena. České zastoupení automobilky pro ně zajistilo zvýšené zásoby vozů na centrálním skladu, včetně atraktivní nabídky financování a další formy podpory. Samotní dealeři jsou zásobeni hygienickými prostředky, širokou nabídkou příslušenství a dalšími nezbytnými službami.

Při návštěvě showroomu stejně jako servisu je třeba dodržovat všechna platná zdravotní opatření, ke kterým mimo jiné patří rozestupy ve vnitřních prostorách s využitím ochranných prostředků dýchacích cest, a to jak zaměstnanců dealerství Kia, tak i zákazníků. Veškeré prostory dealerství jsou vybaveny dezinfekčními přípravky a počítá se i s pravidelným ozónováním prostor a vystavených vozů.

Online prodej za dealerské ceny

Společnost Kia Czech jako jedna z prvních značek na českém trhu spustila centrální online prodej svých vozů. Zákazníci si můžou vůz objednat na webových stránkách značky Kia pod tlačítkem KIA Online Prodej, případně přes záložku Chci vůz Kia. V obou případech se dostanou na virtuální tržiště s aktuální nabídkou vozů.

Online Prodej je v první fázi určený pro prodej elektromobilů a Plug-In hybridů, tedy pro modely e-Niro, e-Soul a modely Ceed Sportswagon PHEV, XCeed PHEV, Sorento PHEV a Niro PHEV. Právě zájemci o tento typ vozů jsou totiž nejvíce nakloněni nové formě prodeje. V další fázi bude nabídka rozšířená o další modely prodávané na českém trhu. Online Prodej funguje na platformě elektronického tržiště. Vozy nebude prodávat společnost Kia Czech, ale konkrétní dealeři. S nimi také zákazník bude uzavírat kupní smlouvu a řešit s nimi další služby, například financování, nebo dodatečnou výbavu z originálního příslušenství KIA.

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit