Novinky

Volkswagen připravil servisní akce pro zimní sezónu

>Redakce Redakce
12 října, 2022

S blížící se zimou nezapomeňte na návštěvu autorizovaného servisu. Kromě výměny letních pneumatik za zimní se vyplatí vůz prohlédnout, dále můžete zakoupit sezonní příslušenství nebo si jen tak udělat radost dárkem z lifestylové kolekce Volkswagen pro váš osobní nebo užitkový vůz.

O povinnosti přezout na zimní pneumatiky od listopadu ví každý. Se zákaznickou kartou Volkswagen MyCard Service+ máte kompletní výměnu kol dvakrát do roka zdarma, jako příjemný bonus ke komplexním službám Volkswagen Pneuservisu. Ten nabízí také pestrou paletu pneumatik s technologií AirStop – speciální hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa s průměrem do 5 mm hned při narušení povrchu, utěsní ho a umožní tak dojet do servisu.

K zákaznické kartě Volkswagen MyCard Service nebo její placené rozšířené verzi Service+ patří i další výhody, které uplatníte při nákupu široké nabídky produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen. Například Volkswagen MyCard Service+ ušetří 10 % na příslušenství vč. kompletních kol. Vybírat můžete pohodlně přes E-shop Volkswagen s doručením až domů nebo k vašemu partnerovi a vyzvednutím zde zdarma. Samozřejmostí jsou online platby stejně jako bezplatné vrácení nevhodného zboží do 14 dnů.

Sezonní servis a přezutí pneu je ideální spojit do jedné návštěvy autorizovaného servisu Volkswagen. Od 299 Kč vám zde pečlivě zkontrolují brzdovou soustavu, výfukový systém, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, stav baterie, plochý/drážkový řemen, topení a klimatizaci, provozní kapaliny, chladicí systém a také světla včetně jejich správného nastavení.

Péče autorizovaného servisu je pro náročný zimní provoz opravdu zásadní a souvisí s ní také nabídka akčních Servisních balíčků jak pro osobní vozy Volkswagen, tak pro značku Volkswagen Užitkové vozy. Tam je stoprocentní kondice vozů, užívaných v extrémních podmínkách nejen rozvážkových služeb, ale například složek IZS, otázkou zcela zásadní. I rodina však ocení předplacený servis na dobu 5 let a až 150 000 nebo dokonce 300 000 kilometrů (u typu Crafter). Po celou dobu Volkswagen Užitkové vozy garantuje fixní ceny servisu bez ohledu na pohyby cen: když si servis předplatíte, nemusíte již dál nic řešit a navíc zvyšujete hodnotu automobilu při dalším prodeji. Servisní balíček je totiž přenosný. Nyní se slevou 15 000 až 30 000 Kč ke každému vozu Volkswagen, který doposud neabsolvoval první předepsanou servisní prohlídku

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit