Český trh, Novinky

Caddy představuje světoběžnickou verzi PanAmericana

>Redakce Redakce
02 července, 2021

PanAmericana je síť silnic spojující Aljašku s Ohňovou zemí. Ideálním vozem pro takovou jízdu je nový Caddy s paketem PanAmericana, který lze již objednávat i na českém trhu. 

Volkswagen Užitkové vozy zavedením paketu Caddy PanAmericana pro výbavovou linii Life na základě páté generace Caddy povyšuje řadu PanAmericana na modelovou řadu, stejně jak tomu je i v případě Multivan 6.1.

Nelakované nárazníky se zrnitým povrchem, vpředu i vzadu doplněné o designový spodní kryt podvozku, nenechají nikoho na pochybách, že s Caddy PanAmericana můžete jet i v lehkém terénu, mimo asfaltované silnice. Nový paket lze již objednávat i na českém trhu za 60 971 Kč včetně DPH – a to do vozů Caddy Life s krátkým rozvorem pro všechny nabízené motorizace a pouze pro tyto barvy karoserie: bílá Candy, perleťová černá Deep Black, nebo s metalickými laky v odstínech stříbrná Reflex, modrá Starlight Blue nebo bronzová Copper.

I výlety do lehkého terénu budou díky vyspělým asistenčním systémům vždy bezpečným potěšením. Zákazníci si jich mohou pro Caddy objednat až devatenáct. Drsný šarm modelu Caddy s paketem PanAmericana doplňují sériově dodávané LED světlomety vpředu i vzadu spolu s leštěnými 17“ koly z lehké slitiny. Také v městských ulicích nebo před kavárnou zanechá vůz skvělý dojem díky ušlechtilému vzhledu, k němuž přispívají různé ozdobné prvky.

Nová verze modelu Caddy cíleně vyvolává touhu po dobrodružství. Nápis „PanAmericana“ vizuálně prodlužuje kolejnici bočních posuvných dveří a objevuje se také na zadních křídlových nebo výklopných dveřích i na masce chladiče. Paket PanAmericana tak dává modelu Caddy nezaměnitelný styl.

Mezi highlighty interiéru paketu Caddy PanAmericana patří například nové potahy sedadel „Pinestripe“, kožený multifunkční volant doplněný o označení PanAmericana, kožená manžeta řadicí páky, pedály a opěrka nohy se vzhledem hliníku, výplně dveří s ozdobným obložením, středová konzola, stříbrné prahové lišty vpředu, volant s ozdobnými prvky a nápisem „PanAmericana“ a koberečky v kabině řidiče i v prostoru pro cestující.

 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit