Ekologie, Novinky

Mitsubishi posiluje aktivity v Evropě. Po modelech ASX a Colt přijde nový Outlander

>Redakce Redakce
15 března, 2023

Mitsubishi Motors Europe pokračuje v rozšiřování své řady a investicích na evropském trhu. Společnost Mitsubishi Motors, která staví na základech vytyčených probíhajícím představením nové generace ASX a chystaného zcela nového modelu Colt, který bude uveden na trh na podzim tohoto roku, představí v roce 2024 v Evropě svou vlajkovou loď Outlander PHEV.

Oceňovaný nový Outlander PHEV, který bude vyvinut pro Evropu, znovu potvrzuje závazek značky k důležitému evropskému regionu a dalšímu rozšíření nabídky v klíčových segmentech o elektrifikované modely.

Mitsubishi Outlander PHEV staví na základech průkopnické první generace plug-in hybridního SUV – od svého uvedení na trh v roce 2013 se v Evropě prodalo 200 000 vozů. Rodinné SUV nové generace si odvezlo domů více než 20 ocenění za svůj design a technologii za poslední dva roky.

Karoserie nového Mitsubishi Outlander PHEV bude vyjadřovat designový jazyk Mitsubishi Motors, s pevnými boky, známým dynamickým štítem vpředu a jedinečným designem Hexaguard Horizon v zadní části – vytvářející pocit bezpečí a síly. Design interiéru kombinuje vysokou úroveň kvality, funkčnosti a japonského řemeslného zpracování pro prémiovější pocit.

Nový Outlander PHEV bude symbolizovat evropskou adaptaci druhé generace pokročilého plug-in hybridního systému Mitsubishi Motors založeného na EV filozofii se dvěma elektromotory pro pohon 4×4 a systémem Super-All Wheel Control vyšlechtěným v rally závodech. Osvědčená technologie PHEV první generace od Mitsubishi Motors byla zákazníky v Evropě dobře přijata – s předchozím Outlanderem PHEV a poté s modelem Eclipse Cross PHEV v roce 2021.

Nové Mitsubishi Outlander PHEV bude nabízet nejnovější asistenční a informační technologie pro řidiče, které zajistí vysokou úroveň bezpečnosti, komfortu a pohodlí. Nový Outlander PHEV bude v Evropě uveden na trh v roce 2024.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit